.jpg)
|
Завідувач кафедри – Дмитренко Геннадій Анатолійович – доктор економічних наук, професор.
(корп.2, каб.32, вн.тел.15-14)
|
.jpg)
|
Заступник завідувача кафедри – Згалат-Лозинська Любов Олександрівна, доктор економічних наук, професор.
(корп.2, каб.34, вн.тел.15-14)
|
Контакти: |
03039, м. Київ, вул. Фрометівська, 2, корп, каб. 34
Телефон: +38 (044) 490-95-00, вн. 15-14
|
Завданням кафедри є підготовка фахівців у галузі знань 05«Соціальні та поведінкові науки» зі спеціальності 051 «Економіка» за освітніми рівнями:
- Бакалавр зі спеціальності 051 «Економіка» (освітна програма «Управління персоналом та економіка праці»);
- Магістр зі спеціальності 051 «Економіка» (освітньо-професійна програма «Управління персоналом та економіка праці»).
Мета діяльності кафедри полягає у формуванні у студентів сучасних знань, вмінь та навичок щодо ефективного управління людськими ресурсами та розвиток лідерських здібностей у майбутніх керівників підприємств, організацій та установ усіх видів економічної діяльності та форм власності.
Кафедра здійснює підготовку фахівців, які успішно працюють у відділах управління персоналом, планово-економічних відділах підприємств, організацій (установ) різної галузевої приналежності, як вітчизняних, так і закордонних; рекрутингових, аутсорсингових агентствах, а також в державних органах виконавчої влади, установах, що здійснюють діяльність в сфері управління, регулювання та контролю соціально-трудових відносин та соціального захисту населення, зокрема, Державної служби зайнятості, Пенсійного фонду України, також організаціях, що здійснюють наукову діяльність в сфері праці, зайнятості, демографії, соціального захисту населення, вищих навчальних закладах.
Можливим місцем роботи випускників першого (бакалаврського) рівня вищої освіти спеціальності 051 «Економіка» за освітньою програмою «Управління персоналом та економіка праці» можуть бути:
Заступник начальника відділу кадрів, старший інспектор відділу кадрів; Менеджер з персоналу (середня ланка), планування кар’єри і розвитку персоналу; Економіст у планово-виробничому відділі, який займається плануванням і прогнозуванням трудових показників; Економіст у відділі праці і заробітної плати; Інспектор з кадрів; Інженер, технік з організації і нормування праці; Інженер з підготовки кадрів, з профадаптації; Центри підбору персоналу і служб зайнятості (розробка систем підбору, оцінки та адаптації персоналу); Економіст – демограф, економіст – статистик; Економіст з праці і підвищення кваліфікації; Профконсультант; Фахівець з питань зайнятості, аналізу ринку праці, найму робочої сили; Помічник керівника підприємства; Організатор діловодства; Технік з планування; Технік з нормування праці; Хронометражист; Інспектор з призначення, виплати пенсій; Інспектор з соціальної допомоги.
Можливим місцем роботи випускників другого (магістерського) рівня вищої освіти спеціальності 051 «Економіка» за освітньою програмою «Управління персоналом та економіка праці» можуть бути:
Начальник відділу кадрів; Заступник начальника департаменту (відділу) управління персоналом; Заступник директора з кадрових питань та побуту; Начальник / Заступник начальника відділу організації праці та заробітної плати; Заступник начальника відділу підготовки кадрів; Заступник начальника відділу соціального розвитку; Завідувач бюро перепусток; Заступник начальника лабораторії соціології та психофізіології праці; Завідувач лабораторії наукової організації праці та управління виробництвом; Спеціаліст державної служби (в органах виконавчої влади сфери соціально-трудових відносин); Керівник виробничої практики; Науковий співробітник в галузі праці та зайнятості, соціального захисту населення; Економіст – демограф, економіст – статистик, економіст з праці; Асистент кафедри у ЗВО; Інженер з організації та нормування праці; Інженер з підготовки кадрів, з профадаптації; Профконсультант; Фахівець з питань зайнятості / аналізу ринку праці; Експерт з умов праці.
Історія
Кафедру управління персоналом було створено для забезпечення підготовки фахівців з управління трудовими ресурсами у 1996 р.
Натепер завданням випускової кафедри управління персоналом та економіки праці є підготовка здобувачів вищої освіти в галузі знань 05 «Соціальні та поведінкові науки» зі спеціальності 051 «Економіка», що здійснює підготовку фахівців за першим (бакалаврським), другим (магістерським) рівнями вищої освіти, які навчаються за денною, заочною та дистанційною формами навчання, а також за та третім (доктор філософії) рівнем вищої освіти.
З 2017 року завідувачем кафедри є доктор економічних наук, Заслужений працівник освіти, професор Дмитренко Геннадій Анатолійович. Він є автором цілої низки наукових та навчально-методичних матеріалів. Має досвід наукової, керівної та викладацької роботи понад 34 роки. Є автором більш ніж 300 публікацій, у т. ч. монографій, підручників, навчальних посібників, наукових статей та методичних розробок.
1987-1993рр., Всесоюзний інститут підвищення кваліфікації керівних кадрів меліорації і водного господарства, завідувач кафедри управління;
1993-1996 рр., Інститут стратегічних досліджень освіти України, завідувач сектором;
1996-1998 рр., Академія керівних кадрів освіти, завідувач кафедри управління;
1998-2002 рр., завідувач кафедри управління персоналом;
2002-2015 рр, ДВНЗ «Університет менеджменту освіти» НАПН України, завідувач кафедри економіки та управління персоналом;
2015-2018 рр. ПрАТ «ВНЗ «Міжрегіональна академія управління персоналом», професор кафедри управління персоналом та економіки праці;
2018 р. – по теперішній час
ПрАТ «ВНЗ «Міжрегіональна академія управління персоналом», завідувач кафедри управління персоналом та економіки праці
Коло наукових інтересів Г. А. Дмитренка пов’язано з обґрунтуванням Нового управлінського курсу для України, ідеологічною основою якого стає еколюдиноцентризм. Його стрижнем є всебічне сприяння самореалізації особистості впродовж життя у гармонії з природним середовищем, тобто у рамках загальнолюдської моралі і національної свідомості.
Г. А. Дмитренко визначає, що Новий управлінський курс має триєдиний напрям. Перший напрям – це чітка орієнтація системи державного управління на підвищення якості життя громадян та формування зовнішнього позитивного іміджу країни. Другий – це перехід органів влади й інших державних структур на культуру цільового управління за кінцевими результатами, що буде сприяти підвищенню соціальної відповідальності і зниженню корупції. Третій – це модернізація всієї системи освіти як фундаменту масштабної реформи саме в контексті переходу на культуру цільового управління дошкільних, шкільних, професійних навчальних закладів.
Науковий керівник науково-дослідної роботи (НДР) РК 0115U002063 «Соціально-педагогічні технології управління системою післядипломної педагогічної освіти в умовах інноваційних трансформацій», Державний заклад вищої освіти «Університет менеджменту освіти» Національної академії педагогічних наук України, 2015 р.
Відповідальний виконавець кафедральної науково-дослідної роботи 0118U002244 «Економічний механізм збереження та розвитку трудового потенціалу України в умовах переходу до інноваційної моделі економіки», ПрАТ «ВНЗ «Міжрегіональна академія управління персоналом», 2018-2020 рр.
Науковий керівник науково-дослідної роботи (НДР) РК 0121U107901 «Стратегія і технології формування конкурентоздатного людського капіталу в системі освіти як головного фактору розвитку вітчизняної економіки», ПрАТ «ВНЗ «Міжрегіональна академія управління персоналом», 2021-2025 рр.
Член спеціалізованої Вченої ради Д 26.142.03 з правом прийняття до розгляду та проведення захисту дисертацій на здобуття наукового ступеня доктора (кандидата) економічних наук за спеціальностями 08.00.04 «Економіка та управління підприємствами (за видами економічної діяльності)» та 08.00.05 «Розвиток продуктивних сил і регіональна економіка».
Склад кафедри
Професорсько-викладацький склад кафедри управління персоналом та економіки праці сформований з фахівців, які мають достатній практичний та науковий досвід роботи. На кафедрі працює 8 штатних викладачів, з них штатні 2 - доктори економічних наук, професори; 5 кандидатів наук, 1 співробітник без наукового ступеню. До викладання дисциплін також залучено 8 внутрішніх і зовнішніх сумісників, з яких 3 мають науковий ступінь доктора економічних наук; 4 – кандидатів наук, 1 без наукового ступеню.
-
Дмитренко Геннадій Анатолійович - д.е.н., професор, завідувач кафедри
.jpg)
Google Академія: https://scholar.google.com.ua/citations?hl=uk&user=fWfL2xEAAAAJ&view_op=list_works&sortby=pubdate
ORCID: https://orcid.org/0000-0002-8211-5690
Scopus: https://www.scopus.com/authid/detail.uri?authorId=57216921881
Аналіз активності НПП
Науковий ступінь/вчене звання
|
д.е.н., професор
|
Посада
|
Завідувач кафедри управління персоналом та економіка праці
|
Науково-педагогічна діяльність
|
34 роки
|
Підвищення кваліфікації за останні 5 років
|
ПрАТ «ВНЗ «МАУП», м. Київ, Свідоцтво про підвищення кваліфікації за програмою «Економіка» ПК № 00127522/003012-19, Методологічні засади ефективного управління трудовим потенціалом організації», 27.02.2019 р.
|
Розробки та патенти
|
1. Науковий керівник науково-дослідної роботи (НДР) «Стратегія і технології формування конкурентоздатного людського капіталу в системі освіти як головного фактору розвитку вітчизняної економіки», 2021-2025 рр., Державний реєстраційний номер: 0121U107901
2. Відповідальний виконавець НДР «Економічний механізм збереження та розвитку трудового потенціалу України в умовах переходу до інноваційної моделі економіки», 2018-2020 рр., Державний реєстраційний номер: 0118U002244 |
Найважливіші публікації за останні 5 років
|
- Культура цільового управління в національній системі освіти: гуманістичний контекст [Текст] : колект. монографія / [О.А. Ануфрієва, Т.І. Бурлаєнко, Г. А. Дмитренко [та ін.] ; ДВНЗ "Ун-т менеджменту освіти" НАПН України. Луцьк : Вежа-Друк, 2017. 412с.
- Дмитренко Г. А., Солодков В. Т. Оздоровлення нації в об’єктиві науки: науково-публіцистичне видання. К.: ДКС-Центр, 2018. 244 с.
- Дмитренко Г.А. Унікальний вектор підвищення ефективності державного управління в контексті модернізації України: наукове видання. К., 2018. 22 с.
- Головатий М. Ф., Дмитренко Г. А., Солодков В. Т. Оздоровлення нації в об’єктиві науки, або доля України: як її змінити. Науково-публіцистичне видання, 2-ге видання, доповнене. К.: ДКС-Центр, 2019. 272 с.
- Дмитренко Г. А., Головатий М.Ф., Солодков В. Т. Системне управління: унікальний людиноцентричний вектор підвищення ефективності державно-управлінського механізму в Україні. Монографія. К. : ДКС-центр, 2019. 146 с.
- Дмитренко Г.А. Унікальний вектор підвищення ефективності державного управління в контексті модернізації України. Вісник післядипломної освіти. «Серія «Управління та адміністрування». 2019. Випуск 7(36). С. 23-45.
- Системна модернізація державного управління в Україні: гуманістичний контекст: кол. монографія / Братусь Г.А., Головач Н.В., Дмитренко Г.А., Дорошенко Л.С., Згалат-Лозинська Л.О. та ін./ За заг. ред. Г. А. Дмитренка. К.: ДКС-Центр, 2020. 512 с.
- Дмитренко Г.А. Кардинальне удосконалення державного управлінського механізму в контексті реалізації ідеології еколюдиноцентризму: наукове видання. К.: ДКС-центр, 2019. 12 с.
- Головач Н.В., Дмитренко Г.А. Системне формування нового покоління нації: гуманістичний контекст: Монографія. К. :ДКС-центр, 2019. 350 с.
- Nataliia Holovach, Gennady Dmitrenko, Ivan Bakhov. (2020). Digitalization of the Education System: Formation of Personality According to Parameters. Jour of Adv Research in Dynamical & Control Systems, Vol. 12, 04-Special Issue, 2020, P. 849-860. DOI: 10.5373/JARDCS/V12SP4/20201555 (Scopus)
- Кришталь Г. О., Дмитренко Г. А., Каліна І. І. Залучення іноземних інвестицій в національну економіку держави. Наукові праці МАУП. Економічні науки. Розділ: Економіка та управління національних господарством. Випуск 2 (61), 2021. С.5-10.
- Дмитренко Г. А., Головач Н. В. Людиноцентрична сутність економічного розвитку. Економіка та суспільство. Випуск № 29. 2021. https://doi.org/10.32782/2524-0072/2021-29-8
- Дмитренко Г. А., Головач Н. В. Можливості підвищення конкурентоспроможності економіки з опорю на людські ресурси. Наукові праці МАУП. Серія Економічні науки, Випуск 1 (59), 2020. С. 24-31.
- Дмитренко Г. А., Помиткін Е. О., Головач Н. В. Формування здатних до самореалізації здобувачів освіти в умовах глобалізованого світу. Молодь і ринок : Щомісячний науково-педагогічний журнал. 2020. Вип. 1 (180). С. 12-18.
- Дмитренко Г. А., Головач Н. В. Стратегія соціально-економічного розвитку України в аспекті об’єднання влади та громадян .Наукові праці МАУП. Серія Економічні науки. 2019. Вип. 2 (58). С.6-15.
- Дмитренко Г. А., Дорошенко Л. С., Лапицька Н. І. Якість трудового потенціалу організації в контексті ефективного управління персоналом. Формування ринкових відносин в Україні. 2019. № 3. С. 113-123.
- Головач Н. В., Дмитренко Г. А. Підвищення якості трудового потенціалу організацій з врахуванням потреб роботодавця та працівника. Вчені записки ТНУ імені В.І. Вернадського. Серія: Економіка і управління. Том 30 (69). № 6, 2019. С. 43 - 48.
- Дмитренко Г. А. Від ефективного управління трудовим потенціалом (персоналом) організацій до ефективного державного управління: проблеми впровадження системного підходу Наукові праці МАУП. Серія : Економічні науки. 2018. Вип. 2 (56). Київ : МАУП, ДП “Вид. дім “Персонал”, 2018. с.7-22.
- Дмитренко Г. А. Сучасні HR-стратегія і технології в державних органах. Вісник післядипломної освіти. Серія : Управління та адміністрування. 2017. Вип. 3. С. 30-48.
- Дмитренко Г.А., Головач Н. В. Демократизація державності в контексті орієнтації владних структур на підвищення якості життя громадян. Проблеми модернізації України : зб. матер. міжнар. наук.-практич. конф. [«Проблеми розвитку демократичної державності в контексті світових модернізацій них процесів формування національних громадянських суспільств (політичний, юридичний, економічний, соціальний, психологічний та управлінський аспекти)» присвяченої пам’яті борця за незалежність України, Героя України Левка Лук’яненка (Київ, МАУП, 28 листопада 2019 р.). К. : «Видавничий дім «Персонал», 2019. Вип., с. 20-22.
- Дмитренко Г.А., Головач Н. В. Ідеологічні та управлінські можливості підвищення якості державного управління в сучасній Україні. Проблеми модернізації України : зб. матер. V міжнар. наук.-практич. конф. [«Розвиток української держави в умовах активізації євроінтегра-ційних процесів»], (Київ, МАУП, 19 березня 2020 р.) К. : «Видавничий дім «Персонал», Вип. 10. 2020. С. 34-37.
- Дмитренко Г.А., Головач Н. В. Інноваційна технологія цифровізації системи освіти. Всеукраїнська науково-практична конференція студентів та молодих вчених “Проблеми реалізації євроінтеграційного та євроатлантичного курсів України”: тези доповідей : [Ч. І: збірник матеріалів конференції, м. Київ, 13 травня 2020 р.]. Київ: Міжрегіональна Академія управління персоналом, 2020. С. 7-11.
- Дмитренко Г. А., Головач Н. В. Системне державне управління як імператив збереження і розвитку трудового потенціалу країни. Проблеми модернізації України : зб. матер. звіт. наук.-практич. конф. [«Теоретичні та прикладні проблеми розвитку громадянського суспільства і євроінтеграційних процесів державного будівництва»], (Київ, МАУП, 20 листопада 2020 р.) К. : «Видавничий дім «Персонал», Вип.11. 2020. С. 18-21.
- Дмитренко Г.А., Головач Н. В. Інноваційна технологія цифровізації системи освіти. Всеукраїнська науково-практична конференція студентів та молодих вчених “Проблеми реалізації євроінтеграційного та євроатлантичного курсів України”: тези доповідей : [Ч. І: збірник матеріалів конференції, м. Київ, 13 травня 2020 р.]. Київ: Міжрегіональна Академія управління персоналом, 2020. С. 7-11.
- Дмитренко Г. А., Головач Н. В. Системне державне управління як імператив збереження і розвитку трудового потенціалу країни. Проблеми модернізації України : зб. матер. звіт. наук.-практич. конф. [«Теоретичні та прикладні проблеми розвитку громадянського суспільства і євроінтеграційних процесів державного будівництва»], (Київ, МАУП, 20 листопада 2020 р.) К. : «Видавничий дім «Персонал», Вип.11. 2020. С. 18-21.
- Дмитренко Г. А., Головач Н. В. Розбудова інноваційної освіти в умовах нової соціальної реальності. Проблеми модернізації України : [зб. наук. пр.] Матеріали VI Міжнар. наук.-практ. конф “Розбудова інноваційних економіки, менеджменту та освіти в умовах нової соціальної реальності”, (Київ, Міжрегіональна Академія управління персоналом, 20 квітня 2021 р.) / редкол. : М.Ф.Гончаренко (голова) [та ін.]. 2021. 374 с. К.: МАУП. Вип. 12. С. 351-353.
|
Діяльність у спеціалізованих установах за останні 5 років
|
Член постійної спеціалізованої вченої ради Д 26.142.03 з правом прийняття до розгляду та проведення захисту дисертацій на здобуття наукового ступеня доктора (кандидата) економічних наук за спеціальностями 08.00.04 «Економіка та управління підприємствами (за видами економічної діяльності)» та 08.00.05 «Розвиток продуктивних сил і регіональна економіка» (ПрАТ «ВНЗ «МАУП»).
|
Згорнути ↑
-
Ганжуренко Ірина Валеріївна - д.е.н., професор
-
Головач Наталія Василівна - к.п.н., доцент, професор кафедри

Google Академія:https://scholar.google.com.ua/citations?hl=uk&user=HYF-CfMAAAAJ&view_op=list_works&sortby=pubdate
ORCID: https://orcid.org/0000-0002-6215-6575
Scopus: https://www.scopus.com/authid/detail.uri?authorId=57214320373
Аналіз активності НПП
Науковий ступінь/вчене звання
|
к.п.н., доцент, професор кафедри
доктор філософії в галузі управління людськими ресурсами
|
Посада
|
доцент
|
Науково-педагогічна діяльність
|
12 років
|
Підвищення кваліфікації за останні 5 років
|
Вища школа управління НМІМО ПрАТ «ВНЗ «МАУП», свідоцтво про підвищення кваліфікації, ПК №00127522\003011-19 «Управління професійним розвитком персоналу на підприємстві»,, 27.02.2019 р.
|
Розробки та патенти
|
А. с. Комп’ютерна програма «Обери свій професійний шлях» / Н. В. Головач, К. Б. Ізмалкова, О. В. Степанов (МОН України, Державний департамент інтелектуальної власності). – №34932 від 13.09.2010 р. ; заява 13.07.2010, № 35118.
|
Найважливіші публікації за останні 5 років
|
- Головач Н. В., Дмитренко Г. А. Системне формування нового покоління нації: гуманістичний контекст: монографія. К.: ДКС- Центр, 2019. – 350 с.
- Системна модернізація державного управління в Україні: гуманістичний контекст: кол. монографія / Братусь Г.А., Головач Н.В., Дмитренко Г.А., Дорошенко Л.С., Згалат-Лозинська Л.О. та ін./ За заг. ред. Г. А. Дмитренка. К.: ДКС-Центр, 2020. 512 с.
- Baiev, V. V., Bakhov, I. S., Holovach, N. V., Zgalat-Lozynska, L. O. (2019) The Economic Determinants of the World Medical Tourism Industry Development. Journal of Environmental Management and Tourism, (Volume X, Fall), 6(38): 1392 - 1398. DOI:10.14505/jemt.v10.6(38).22 (Scopus)
- 4. Holovach N., Bakhov I., Zgalat-Lоzynska L. (2019). An Innovation-Driven Model for Management Personnel Development at Enterprises. Jour of Adv Research in Dynamical & Control Systems, vol. 11, 12-Special Issue, pp.1266-1277. DOI: 10.5373/JARDCS/V11SP12/20193335 (Scopus)
- 5. Nataliia Holovach, Gennady Dmitrenko, Ivan Bakhov. (2020). Digitalization of the Education System: Formation of Personality According to Parameters. Jour of Adv Research in Dynamical & Control Systems, Vol. 12, 04-Special Issue, 2020, P. 849-860. DOI: 10.5373/JARDCS/V12SP4/20201555 (Scopus)
- Дмитренко Г. А., Головач Н. В. Людиноцентрична сутність економічного розвитку. Економіка та суспільство. Випуск № 29 / 2021. https://doi.org/10.32782/2524-0072/2021-29-8
- Головач Н. В. Формування готовності випускників закладів середньої освіти до самореалізації в контексті ідеології еколюдиноцентризму / Н. В. Головач // Наукові перспективи: журнал. 2021. №4(10) 2021. С.330-340. https://doi.org/10.52058/2708-7530-2021-4(10)-330-340.
- Головач Н. В. Формування цілей професійного майбутнього у здобувачів закладів вищої та професійної освіти / Н. В. Головач // Наукові перспективи: журнал. 2021. № 5(11) 2021. С.351-357 https://doi.org/10.52058/2708-7530-2021-5(11)-351-357.
- Дмитренко Г. А., Головач Н. В. Можливості підвищення конкурентоспроможності економіки з опорю на людські ресурси. Наукові праці МАУП. Серія Економічні науки, Випуск 1 (59), 2020. С. 24-31.
- Дмитренко Г. А., Помиткін Е. О., Головач Н. В. Формування здатних до самореалізації здобувачів освіти в умовах глобалізованого світу. Молодь і ринок : Щомісячний науково-педагогічний журнал. 2020. Вип. 1 (180). С. 12-18.
- Головач Н. В. Інноваційна змістовна складова модернізації системи освіти в Україні Науковий вісник: державне управління: журнал. 2020. №2 (4) 2020. С. 81-89. DOI: 10.32689/2618-0065-2020-2(4)-81-89
- Головач Н. В., Згалат-Лозинська Л. О. Напрями підвищення обґрунтованості соціально-трудових нормативів як інструмент реалізації концепції гідної праці. Причорноморські економічні студії: економічний науково-практичний журнал. Демографія, економіка праці, соціальна економіка і політика. Вип. 49/2020. С. 141-145.
- Головач Н. В., Дмитренко Г. А. Підвищення якості трудового потенціалу організацій з врахуванням потреб роботодавця та працівника. Вчені записки ТНУ імені В.І. Вернадського. Серія: Економіка і управління. Том 30 (69). № 6, 2019. С. 43 - 48.
- Дмитренко Г. А., Головач Н. В. Стратегія соціально-економічного розвитку України в аспекті об’єднання влади та громадян Наукові праці МАУП. Серія Економічні науки. 2019. Вип. 2 (58). С.6-15.
- Згалат-Лозинська Л. О., Головач Н. В. Метод оцінки розвитку управлінського персоналу на вітчизняних підприємствах. Інноваційна економіка. 2018. №9-10 [77]. С.69-74.
- Головач Н. В. Зарубіжний досвід економічної освіти фахівців з управління персоналом / Н. В. Головач // Наукові праці МАУП. Серія Економічні науки, 2018, вип. 56(2), с. 38–45.
- Головач Н. В., Дмитренко Г. А. Питання модернізації недержавної освіти в Україні: змістовний компонент. Проблеми модернізації України : зб. матер. міжнар. наук.-практич. конф. [«присвяченої 30-річчю МАУП «Актуальні проблеми модернізації недержавного сектору освіти в Україні у контексті світових тенденцій і національної практики»], (Київ, МАУП, 11 квітня 2019 р.). К. : «Видавничий дім «Персонал», 2019. Вип. 8. С. 34-37.
- Головач Н. В. Організація профорієнтаційних послуг у недержавних закладах вищої освіти. Проблеми модернізації України : зб. матер. міжнар. наук.-практич. конф. [«присвяченої 30-річчю МАУП «Актуальні проблеми модернізації недержавного сектору освіти в Україні у контексті світових тенденцій і національної практики»], (Київ, МАУП, 11 квітня 2019 р.). К. : «Видавничий дім «Персонал», 2019. Вип. 8. С. 163-166.
- Дмитренко Г.А., Головач Н. В. Демократизація державності в контексті орієнтації владних структур на підвищення якості життя громадян. Проблеми модернізації України : зб. матер. міжнар. наук.-практич. конф. [«Проблеми розвитку демократичної державності в контексті світових модернізацій них процесів формування національних громадянських суспільств (політичний, юридичний, економічний, соціальний, психологічний та управлінський аспекти)» присвяченої пам’яті борця за незалежність України, Героя України Левка Лук’яненка (Київ, МАУП, 28 листопада 2019 р.). К. : «Видавничий дім «Персонал», 2019. Вип., с. 20-22.
- Дмитренко Г. А., Головач Н. В. Стратегія соціально-економічного розвитку України в аспекті об’єднання влади та громадян. Наукові праці МАУП. Серія Економічні науки, 2019. Вип.2(58), С. 6-15.
- Дмитренко Г.А., Головач Н. В. Ідеологічні та управлінські можливості підвищення якості державного управління в сучасній Україні. Проблеми модернізації України : зб. матер. V міжнар. наук.-практич. конф. [«Розвиток української держави в умовах активізації євроінтегра-ційних процесів»], (Київ, МАУП, 19 березня 2020 р.) К. : «Видавничий дім «Персонал», Вип. 10. 2020. С. 34-37.
- Дмитренко Г.А., Головач Н. В. Інноваційна технологія цифровізації системи освіти. Всеукраїнська науково-практична конференція студентів та молодих вчених “Проблеми реалізації євроінтеграційного та євроатлантичного курсів України”: тези доповідей : [Ч. І: збірник матеріалів конференції, м. Київ, 13 травня 2020 р.]. Київ: Міжрегіональна Академія управління персоналом, 2020. С. 7-11.
- Дмитренко Г. А., Головач Н. В. Системне державне управління як імператив збереження і розвитку трудового потенціалу країни. Проблеми модернізації України : зб. матер. звіт. наук.-практич. конф. [«Теоретичні та прикладні проблеми розвитку громадянського суспільства і євроінтеграційних процесів державного будівництва»], (Київ, МАУП, 20 листопада 2020 р.) К. : «Видавничий дім «Персонал», Вип.11. 2020. С. 18-21.
- Дмитренко Г.А., Головач Н. В. Інноваційна технологія цифровізації системи освіти. Всеукраїнська науково-практична конференція студентів та молодих вчених “Проблеми реалізації євроінтеграційного та євроатлантичного курсів України”: тези доповідей : [Ч. І: збірник матеріалів конференції, м. Київ, 13 травня 2020 р.]. Київ: Міжрегіональна Академія управління персоналом, 2020. С. 7-11.
- Дмитренко Г. А., Головач Н. В. Системне державне управління як імператив збереження і розвитку трудового потенціалу країни. Проблеми модернізації України : зб. матер. звіт. наук.-практич. конф. [«Теоретичні та прикладні проблеми розвитку громадянського суспільства і євроінтеграційних процесів державного будівництва»], (Київ, МАУП, 20 листопада 2020 р.) К. : «Видавничий дім «Персонал», Вип.11. 2020. С. 18-21.
- Дмитренко Г. А., Головач Н. В. Розбудова інноваційної освіти в умовах нової соціальної реальності. Проблеми модернізації України : [зб. наук. пр.] Матеріали VI Міжнар. наук.-практ. конф “Розбудова інноваційних економіки, менеджменту та освіти в умовах нової соціальної реальності”, (Київ, Міжрегіональна Академія управління персоналом, 20 квітня 2021 р.) / редкол. : М.Ф.Гончаренко (голова) [та ін.]. 2021. 374 с. К.: МАУП. Вип. 12. С. 351-353.
|
Діяльність у спеціалізованих установах за останні 5 років
|
- Член редакційної колегії «Наукові перспективи»
- Член редакційної колегії ««Наука: теорія, практика та інновації»
|
Згорнути ↑
-
Дорошенко Лідія Степанівна - к.п.н., ст.наук.сп, професор кафедри

Google Академія: https://scholar.google.com.ua/citations?user=5v5__FUAAAAJ&hl=uk&oi=sra
ORCID: https://orcid.org/0000-0003-2034-7426
Аналіз активності НПП
ПІБ
|
Дорошенко Лідія Степанівна
|
Науковий ступінь/вчене звання
|
к.п.н., ст.наук.сп
|
Посада
|
професор
|
Науково-педагогічна діяльність
|
25 роки
|
Підвищення кваліфікації за останні 5 років
|
ПрАТ «ВНЗ «МАУП», м. Київ,
Свідоцтво про підвищення кваліфікації
ПК № 00127522/003013-19.
за програмою «Економіка»,
«Управління зайнятістю як передумова збереження та розвитку трудового потенціалу»,
27.02.2019 р.
|
Найважливіші публікації за останні 5 років
|
1. Дмитренко Г. А. Якість трудового потенціалу організації в контексті ефективного управління персоналом / Г. А. Дмитренко, Л. С. Дорошенко, Н. І. Лапицька // Формування ринкових відносин в Україні. - 2019. - № 3. - С. 113-123.
3. Дорошенко Л.С. Аудит управління людськими ресурсами як засіб стратегічного аналізу / Л.С. Дорошенко, Н.І. Лапицька // Формування ринкових відносин в Україні. – 2016. – №7-8. – С.182-183.
4. Дорошенко Л.С. Економічні регулятори попиту та пропозицій робочої сили: методологія оцінки і напрями дії / Л.С. Дорошенко // Наукові праці МАУП. – 2016. –№4(39). – С.26-31.
5. Дорошенко Л.С. Перспективи реалізації концепцій гідної праці в системі соціально-трудових відносин / Л.С. Дорошенко // Економіка та право. Серія Економіка.– 2016. – №3. – С. 115-119.
6. Дорошенко Л. С. Теоретико-методологічні аспекти ефективного використання трудового потенціалу в контексті сталого розвитку / Л. С. Дорошенко // Формування ринкових відносин в Україні. – 2015. – № 5. – С. 25-29.
7. Дорошенко Л. С. Демографічна безпека як складова національної безпеки. Проблеми модернізації України : [зб. наук. пр.]— Вип. 10: Матеріали V Міжнар. наук.-практ. конф. «Розвиток української держави в умовах активізації євроінтеграційних процесів» (м. Київ, МАУП, 19 березня 2020 р.) / редкол. : М. Н. Курко (голова) [та ін.]. — К.: МАУП, 2020. — С.127-128.
8. Дорошенко Л. С., Лапицька Н. І. Якість трудового потенціалу організації як основна складова процесу ефективного управління персоналом та фактор національної безпеки. Проблеми модернізації України : [зб. наук. пр.]— Вип. 10: Матеріали V Міжнар. наук.-практ. конф. «Розвиток української держави в умовах активізації євроінтеграційних процесів» (м. Київ, МАУП, 19 березня 2020 р.) / редкол. : М. Н. Курко (голова) [та ін.]. — К.: МАУП, 2020. — С.129-133.
|
Згорнути ↑
-
Дрозач Максим Іванович - к.е.н., ст.наук.сп.
-
Заяць Галина Сергіївна - к.е.н.

Google Академія: https://scholar.google.com.ua/citations?hl=ru&user=RQaXvhcAAAAJ
ORCID: https://orcid.org/0009-0007-0439-4317
Аналіз активності НПП
ПІБ
|
Заяць Галина Сергіївна
|
Науковий ступінь/вчене звання
|
кандидат економічних наук
|
Посада
|
доцент
|
Науково-педагогічна діяльність
|
6 років
|
Підвищення кваліфікації за останні 5 років
|
ПрАТ «ВНЗ «МАУП», м. Київ, Свідоцтво про підвищення кваліфікації ПК № 00127522/003014-19.
за програмою «Економіка», «Організація кадрового забезпечення розвитку підприємства», 27.02.2019 р.
Захист кандидатської дисертації 26.02.2015 р.
|
Співпраця з підприємствами за останні 5 років
|
1. Інституту демографії та соціальних досліджень імені М.В. Птухи НАН України (виконання наукових досліджень в рамках наукової теми)
2. Державна інспекція сільського господарства в Рівненській області, 2016 р.
|
Розробки та патенти
|
Відповідальний виконавець НДР «Модернізація соціально-трудових відносин» (номер державної реєстрації 0109U008248, 2012-2015рр.), Інституту демографії та соціальних досліджень імені М.В. Птухи НАН України
|
Найважливіші публікації за останні 5 років
|
- Заяць Г.С. Розвиток сільських поселень України в умовах децентралізації: можливості та ризики / Г.С. Заяць // Демографія та соціальна економіка. - 2017. - № 3. - С. 48-60
- Zaiats, G. Problems of strenthening of human resources petential of healthcare of ukarine in terms of reformation / G. Zaiats // Знание. – К.: Serenity-Group. 2016.- 5-2 (34). –с. 34-37.
- Заяць Г.С. Стратегічний потенціал продуктивних сил регіонів України: проблеми формування та використання / Г.С. Заяць // Економіка і регіон. - 2015. - № 3. - С. 55-59.
- Заяць Г.С. Наукова та освітня діяльність у забезпеченні інтелектуалізації національної економіки / Г.С. Заяць // Вісник Донецького національного університету. Серія В. Економіка і право. – Донецьк, 2015. - №1. – С. 121-125.
- Заяць Г.С. Соціальна сфера: пріоритетні напрями досліджень / Г.С. Заяць // Наукові праці МАУП. – К.:МАУП. – Вип. 47(;). – 2015 – С. 31-35.
- Заяць Г.С. Модернізація політики кадрового забезпечення галузей соціогуманітарної сфери України / В. І. Куценко, Г. С. Заяць // Економiчний часопис-XXI. - 2014. - № 1-2(2). - С. 16-19. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/ecchado_2014_1-2(2)__5.
- Заяць Г.С. Трансформації в соціальній сфері сільських поселень у контексті територіальної доступності послуг // Трансформація сільського розселення в Україні : кол. монографія / за ред. Т.А. Заяць ; Інститут демографії та соціальних досліджень ім. М.В. Птухи НАН України. – Київ, 2017. – с.147-165 - Режим доступу: https://idss.org.ua/monografii/2017_transform_silske_rozselenya.pdf
- Заяць Г.С. Конспект лекцій для студентів заочної / дистанційної форми навчання з дисципліни «Просемінар з економіки та управління персоналом» [Електорнний ресурс]. – К.: ПрАТ «ВНЗ «МАУП», 2018. – 96с. - Режим доступу: http://do.iapm.edu.ua/course/view.php?id=2762
- Заяць Г.С., Головач Н.В. Методичні рекомендації щодо забезпечення самостійної роботи студентів з дисципліни «Просемінар з міжнародної економіки та управління персоналом» (для бакалаврів) — К.: МАУП, 2016. — 53 с.
- Заяць Г.С., Головач Н.В. Методичні рекомендації щодо забезпечення самостійної роботи студентів з дисципліни «Нормування праці» (для бакалаврів) — К.: МАУП, 2016. — 72 с.
- Заяць Г.С. Напрями зовнішніх трудових міграцій населення України на сучасному етапі // Зб. наук. праць міжнар. наук.-практ. конф. «100-річчя НАН України: внесок у дослідження міграційних процесів на зламі тисячоліть», 27 листопада 2018 р. – К.: Інститут демографії та соціальних досліджень імені М.В. Птухи НАН України. – С.217-220.
- Заяць Г.С. Методологія оцінювання рівня зайнятості безробітних з числа вразливих груп населення // Зб. наук. праць міжнар. наук.-практ. конф.«Ризики зайнятості вразливих груп населення», 22 червня 2016 року– К.: Інститут демографії та соціальних досліджень імені М.В. Птухи НАН України. – С.101-102.
- Наукові засади оновлення кадрової політики у соціальній сфері / Г.С. Заяць // Наукові конференції в Україні і світі. -2016. - С.45-48.
- Заяць Г.С. Напрями подолання кризи системи соціально-трудових відносин в Україні / Г.С. Заяць // [ тези доповідей Міжнар. наук.-практ. конф. «Глобалізаційні процеси в розвитку національних економік», м. Львів, 31 березня 2016 р.. - С. 87-91.
|
Згорнути ↑
-
Сливка Оксана Андріївна - к.е.н.

Google Академія: https://scholar.google.com.ua/citations?hl=uk&user=H_dEfCUAAAAJ
ORCID: https://orcid.org/0000-0001-8585-3333
Аналіз активності НПП
ПІБ
|
Сливка Оксана Андріївна
|
Науковий ступінь/вчене звання
|
кандидат економічних наук
|
Посада
|
доцент
|
Науково-педагогічна діяльність
|
6 років
|
Підвищення кваліфікації за останні 5 років
|
ПрАТ «ВНЗ «МАУП», Свідоцтво про підвищення кваліфікації за програмою «Економіка» ПК №00127522/ 003014-19, «Система кадрового менеджменту організацій: вітчизняний та закордонний досвід», 27.03.2019 р. |
Найважливіші публікації за останні 5 років
|
- Васильків І. Д. Громадянська освіта. Інтегрований курс, рівень стандарту: підручник для 10 класів закладів загальної середньої освіти / І. Д. Васильків, В. М. Кравчук, О. А. Сливка, І. З. Танчин, Ю. В. Тимошенко, Л.М. Хлипавка. - Тернопіль: Астон, 2018. - 256 с. ISBN 978-966-308-713-9
- Сливка О.А. Oцінка освітньої компоненти у забезпеченні людського розвитку в Україні / О. А. Сливка О. І. Заклекта// Ефективна економіка [Електронний ресурс]. – 2018. - №9. - Режим доступу: http://www.economy.nayka.com.ua/?op=8&w=%D0%9E.+%D0%90.+%D0%A1%D0%BB%D0%B8%D0%B2%D0%BA%D0%B0.
- Сливка О.А. Застосування елементів концепції людського розвитку в системі цілей управління персоналом. Регіональні аспекти розвитку продуктивних сил України. 2017. С 78-81
- Сливка О.А. Вплив демографічної складової на рівень людського розвитку у регіонах України / О. І. Заклекта, О. А. Сливка // Проблеми і перспективи розвитку підприємництва. - 2017. - № 3(2). - С. 60-67. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/piprp_2017_3(2)__12
- Сливка О. А. Корпоративна етика як інструмент ефективного управління персоналом організації. Проблеми і перспективи розвитку підприємництва. - 2017. - № 1. - С. 114-119. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/piprp_2017_1_20.
- Сливка О.А. Сливка О. А. Вплив організаційної культури на процес підбору та відбору персоналу організації. Проблеми і перспективи розвитку підприємництва. 2016. №3(2). С. 45-50. - Режим доступу: https://scholar.google.com/citations?view_op=view_citation&hl=uk&user=H_dEfCUAAAAJ&sortby=pubdate&citation_for_view=H_dEfCUAAAAJ:9yKSN-GCB0IC .
- Сливка О.А Тенденції реалізації концепції людського розвитку під час світової пандемії COVID-19 // Проблеми і перспективи розвитку підприємництва. - 2015. - № 2. - С. 133-137
- Сливка О.А. Особливості вивчення психічних процесів у дітей молодшого шкільного віку. Швидкодрук. 2021. С. 270-275 http://dspace.tnpu.edu.ua/bitstream/123456789/18789/1/Slyvka.pdf
- Громадянська освіта в системі освіти України. Збірник матеріалів XХІV наукової конференції здобувачів вищої освіти факультету історії та географії. Березень 2021 року. Полтава: ІВЦ ПНПУ, 2021. с. 284
- Сливка О.А. Тенденції реалізації концепції людського розвитку під час світової пандемії COVID-19. Соціально-трудова сфера в координатах нової економіки та глобальної соціоекономічної реальності: виклики, шляхи розвитку: зб. тез доповідей учасників Міжнар. наук. практ. конф. ; 11—12 лист. 2020 р. К. : КНЕУ, 2021. 364 с.
|
Згорнути ↑
-
Лапицька Ніна Іванівна

Google Академія: https://scholar.google.com.ua/citations?hl=uk&user=rQTlX8IAAAAJ
ORCID: https://orcid.org/0000-0001-8585-3333
Аналіз активності НПП
Науковий ступінь/вчене звання
|
доцент
|
Посада
|
доцент
|
Науково-педагогічна діяльність
|
39 роки
|
Підвищення кваліфікації за останні 5 років
|
ПрАТ «ВНЗ «МАУП», м. Київ, Свідоцтво про підвищення кваліфікації ПК № 00127522/003018-19. за програмою «Економіка», «Аудит персоналу як засіб підвищення кваліфікації», 27.02.2019 р.
|
Найважливіші публікації за останні 5 років
|
- Лапицька Н.І. Аудит управління людськими ресурсами як засіб стратегічного аналізу / Л.С. Дорошенко Л.С., Н.І. Лапицька // Формування ринкових відносин в Україні. — 2016. — №7-8. —С.182-183.
- Лапицька Н.І. Особливості процесу адаптації персоналу в умовах системної кризи // Проблеми модернізації України: тези доповідей Міжнародної наук.-практ. конф., 14 квітня 2016 р. — К. : МАУП, 2016 - С.248-250.
- Дмитренко Г. А., Дорошенко Л. С., Лапицька Н. І. Якість трудового потенціалу організації в контексті ефективного управління персоналом / Г. А. Дмитренко, Л. С. Дорошенко, Н. І. Лапицька // Формування ринкових відносин в Україні. - 2019. - № 3. - С. 113-123.
- Дорошенко Л. С., Лапицька Н. І. Якість трудового потенціалу організації як основна складова процесу ефективного управління персоналом та фактор національної безпеки. Проблеми модернізації України : [зб. наук. пр.]— Вип. 10: Матеріали V Міжнар. наук.-практ. конф. «Розвиток української держави в умовах активізації євроінтеграційних процесів» (м. Київ, МАУП, 19 березня 2020 р.) / редкол. : М. Н. Курко (голова) [та ін.]. — К.: МАУП, 2020. — С.129-133.
- Лапицька Н.І. Особливості економічної мотивації в умовах інноваціної діяльності промислового підприємства / Н. І. Лапицька // Проблеми модернізації України : [зб. наук. пр.] / МАУП. – К.: ДП “Видавничий дім “Персонал”, 2008 — Вип. 11: Матеріали звітн. наук.-практ. конф. “Теоретичні та прикладні проблеми розвитку громадянського суспільства і євроінтеграційних процесів державного будівництва”, 20 листопада 2020 р. / редкол. : М. Ф. Гончаренко (голова) [та ін.]. — 2020. – С.196-199.
|
Згорнути ↑
-
Згалат-Лозинська Любов Олександрівна, д.е.н, професор, сум.
.jpg)
Google Академія: https://scholar.google.com.ua/citations?user=GHXXLLsAAAAJ
ORCID: http://orcid.org/0000-0002-2063-5738
Scopus: https://www.scopus.com/authid/detail.uri?authorId=57006838600
Аналіз активності НПП
ПІБ
|
Згалат-Лозинська Любов Олександрівна
|
Науковий ступінь/вчене звання
|
доктор економічних наук, доцент
|
Посада
|
заступник завідувача кафедрою
|
Науково-педагогічна діяльність
|
19 років
|
Досвід іншої (не науково-педагогічної роботи)
|
4 роки
|
Дослідження і розробки за останні 5 років
|
1. Керівник науково-дослідної теми «Економічний механізм збереження та розвитку трудового потенціалу України в умовах переходу до інноваційної моделі економіки» 0118U002244, 2018-2020 рр., ПрАТ «ВНЗ «МАУП»
2. Керівник науково-дослідної теми «Науково-методологічні основи управління інноваційною діяльністю будівельних підприємств», 0118U002243, 2018-2019 рр., ПрАТ «ВНЗ «МАУП» (Анотований звіт)
|
Підвищення кваліфікації за останні 5 років
|
Вища школа управління НМІМО ПрАТ «ВНЗ «МАУП», Свідоцтво про підвищення кваліфікації
за програмою «Економіка»
ПК № 00127522/003012-19,
«Методологічні засади ефективного управління трудовим потенціалом організації»,
27.02.2019 р.
|
Співпраця з підприємствами за останні 5 років
|
ТОВ «Матіріалз Лаб» (консультант з підбору персоналу), 2016-2021 рр.
|
Розробки та патенти
|
Анотований звіт «Науково-методологічні основи управління інноваційною діяльністю будівельних підприємств», 0118U002243, 2018-2019 рр., ПрАТ «ВНЗ «МАУП»
Анотований звіт «Економічний механізм збереження та розвитку трудового потенціалу України в умовах переходу до інноваційної моделі економіки», 0118U002244, 2018-2020 рр., ПрАТ «ВНЗ «МАУП»
|
Найважливіші публікації за останні 5 років
|
- Zgalat-Lozynska, Liubov O. Career guidance improvement based on forecasted trends at labour and education markets // Aktual'ni Problemy Ekonomiky= Actual Problems in Economics. – 2015. – №9 (171). – p.313 - 323. (Scopus)
- Holovach N., Bakhov I., Zgalat-Lоzynska L. (2019). An Innovation-Driven Model for Management Personnel Development at Enterprises. Jour of Adv Research in Dynamical & Control Systems, vol. 11, 12-Special Issue, pp.1266-1277. DOI: 10.5373/JARDCS/V11SP12/20193335 (Scopus)
- Baiev V., Bakhov I., Holovach N, Zgalat-Lozynska L. The Economic Determinants of the World Medical Tourism Industry Development Journal of Environmental Management and Tourism 10 (Issue 6(38). 2019. рр. 1392-1398 DOI: https://doi.org/10.14505//jemt.v10.6(38).22 (Scopus)
- Згалат-Лозинська Л.О. Державне регулювання інноваційної діяльності в будівництві: теорія, методологія, стратегія розвитку : монографія. Київ: «ДКС-Центр», 2020. 470 с.
- Базова методологія підвищення конкурентоспроможності економіки на інноваційній основі. Системна модернізація державного управління в Україні: кол. монографія / За заг. ред. Г.А. Дмитренка. К.: ДСК-Центр, 2020. C. 73-149. ISBN 978-617-7300-55-6
- Баєва О. В. Менеджмент і адміністрування: в 2 ч. — Ч. ІІ. — Менеджмент: навч. посіб. / [О. В. Баєва, Н. І. Новальська, Л. О. Згалат-Лозинська]; за ред. О. В. Баєвої, Н. І. Новальської. — К.: ДП “Вид. дім “Персонал”, 2017. — 326 с.
- Згалат-Лозинська Л.О. Особливості державного регулювання ринку праці в умовах інноваційного розвитку економіки. Інтелект XXI. 2020. № 6. С.118-124. DOI: https://doi.org/10.32782/2415-8801/2020-6.22
- Згалат-Лозинська Л.⸰О., Згалат-Лозинський О.⸰Б. Активізація використання наноматеріалів та нанотехнологій як напрям інноваційної діяльності у будівництві. Будівельне виробництво: Міжвідомчий науково-технічний збірник (технічні науки, економічні науки). 2019. №68. С.30-38 (Журнал реферується у міжнародній наукометричній базі даних Ulrichsweb)
- Головач Н.В., Згалат-Лозинська Л.О. Напрями підвищення обґрунтованості соціально-трудових нормативів як інструмент реалізації концепції гідної праці. Причорноморські економічні студії. 2020. Вип. 49. С.141-145. URL: http://bses.in.ua/journals/2020/49_2020/25.pdf (Журнал включено до міжнародної наукометричної бази Index Copernicus International)
- Згалат-Лозинська Л. О. Інноваційна спроможність та інституційна готовність економіки України у міжнародних порівняннях. Науковий вісник Ужгородського національного університету. Серія: Міжнародні економічні відносини та світове господарство. 2020. Вип.31. С.28-36. DOI: https://doi.org/10.32782/2413-9971/2020-31-5 URL: http://www.visnyk-econom.uzhnu.uz.ua/index.php/31-2020
- Згалат-Лозинська Л. О. Перспективи імплементації міжнародного досвіду державного регулювання інноваційної діяльності в Україні. Причорноморські економічні студії. 2020. Вип. 55. С.27-33. https://doi.org/10.32843/bses.55-4 URL: http://bses.in.ua/journals/2020/55_1_2020/6.pdf
- Згалат-Лозинська Л. О. Концепція інноваційного розвитку будівельної галузі в умовах пандемії та економічної кризи збірник. Економічний простір. 2020. №157 C.27-31. DOI: https://doi.org/10.32782/2224-6282/157-5 URL: http://economicspace.pgasa.dp.ua/
- Згалат-Лозинська Л. О. Державно-управлінський механізм формування банку інтелектуально-інноваційного капіталу. Приазовський економічний вісник. [Електронний ресурс]. 2020. № 4(21). Вип. 4(21). С.15-20. DOI: https://doi.org/10.32840/2522-4263/2020-4-3 URL: http://pev.kpu.zp.ua/vypusk-21
- Згалат-Лозинська Л. О. Державне регулювання формування інтелектуально-інноваційного капіталу у будівництві. Проблеми системного підходу в економіці. 2020. Вип. 4(78). С.51-57. DOI: https://doi.org/10.32782/2520-2200/2020-4-7 URL: http://psae-jrnl.nau.in.ua/journal/4_78_2020_ukr/9.pdf
- Згалат-Лозинська Л. О. Напрями удосконалення державного регулювання процесу управління інноваційними проектами в науковій сфері. Підприємництво та інновації. 2020. Вип. 13. С.7-13. DOI: https://doi.org/10.37320/2415-3583/13.1 URL: http://ei-journal.in.ua/index.php/journal/article/view/337/330
- Згалат-Лозинська Л.⸰О., Лич В.⸰М. Державно-приватне партнерство як важіль державного регулювання інноваційної діяльності в будівництві. Бізнес-навігатор. 2020. Вип. 3 (59). С. 34-41. DOI: https://doi.org/10.32847/business-navigator.59-6 URL:http://www.business-navigator.ks.ua/2020/59-2020
- Згалат-Лозинська Л. О. Оптимізація функцій державного управління інноваційним розвитком в будівництві на основі реалізації концепції громадянського суспільства в Україні. Держава та регіони. Серія: Економіка та підприємництво. 2020. №4 (115). С.47-53. DOI: https://doi.org/10.32840/1814-1161/2020-4-9 URL: http://www.econom.stateandregions.zp.ua/journal/2020/4_2020/11.pdf
- Згалат-Лозинська Л. О. Винахідницько-інноваційний потенціал людини як базис інноваційної діяльності: походження та умови розкриття, формування і реалізації. Науковий вісник Міжнародного гуманітарного університету. Серія: «Економіка і менеджмент». 2020. №44. С.57-64 DOI: https://doi.org/10.32841/2413-2675/2020-44-7 URL: http://www.vestnik-econom.mgu.od.ua/journal/2020/44-2020/9.pdf
- Згалат-Лозинська Л. О., Згалат-Лозинський О. Б. Розвиток та впровадження інноваційних технологій 3D друку у будівництві. Вчені записки Таврійського національного університету імені В. І. Вернадського. Серія: Економіка і управління. 2020. Том 31 (70). №5. C.45-51. DOI: https://doi.org/10.32838/2523-4803/70-5-7
- Zgalat-Lоzynska L. State regulation as a key factor to stimulate innovation in construction. Innovative Solutions in Modern Science. 2020. №6(42). Р.110-123. URL: https://naukajournal.org/index.php/ISMSD/article/view/2121
- Zgalat-Lоzynska L. Ukrainian innovation policy components evaluation: global contrasts. Norwegian Journal of development of the International Science 2020. №47. Vol.2. Р.28-32. URL: http://www.nor-ijournal.com/wp-content/uploads/2020/10/NJD_47_2.pdf
- Згалат-Лозинська Л.О. Методологічні та соціально-технологічні засади інноваційної діяльності організацій: людиноцентричний контекст [Електронний ресурс] // Причорноморські економічні студії. – 2019. –– Режим доступу: http://bses.in.ua/uk/48-2019
- Згалат-Лозинська Л. О., Головач Н. В. Метод оцінки розвитку управлінського персоналу на вітчизняних підприємствах // Інноваційна економіка – 2018. – №9-10 [77] – С.69-74.
- Згалат-Лозинська Л. О. Методи оцінки ефективності розвитку управлінського персоналу підприємства [Електронний ресурс] // Ефективна економіка. – 2017. - № 12. –– Режим доступу: http://www.economy.nayka.com.ua/?op=1&z=6813
- Згалат-Лозинська Л. О. Напрями подолання кризи системи соціально-трудових відносин в Україні / Л. О. Згалат-Лозинська // Економіка та право. - 2017. - № 1. - С. 87-91. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/ecpr_2017_1_14
- Згалат-Лозинська Л. О. Особливості процесу розвитку управлінського персоналу промислових підприємств Наукові праці МАУП. — Серія : Економічні науки. — 2018. — Вип. 2 (56). — Київ : МАУП, ДП “Вид. дім “Персонал”, 2018. — С.56-65. - https://doi.org/10.32689-2523-4536
- Згалат-Лозинська Л.О. Актуальні проблеми фінансового забезпечення інноваційної діяльності в реальному секторі економіки України Міжнародна наукова-практична конференція «Аспекти розвитку фінансово-економічної системи держави та регіонів», 31 липня 2020 р., м. Київ. – К.: Аналітичний центр «Нова економіка», 2020. – С.56-59.
- Згалат-Лозинська Л.О. Державно-приватне партнерство як інструмент інвестиційно-інноваційної політики в будівництві // IІI Міжнародна науково-практична конференція «Економіка сьогодення: актуальні питання та інноваційні аспекти» (м. Запоріжжя, 25 липня 2020 року) / Східноукраїнський інститут економіки та управління. – Запоріжжя: ГО «СІЕУ», 2020. – С. 122-125.
- Згалат-Лозинська Л.О. Правові проблеми активізації інноваційної діяльності в Україні в умовах євроінтеграції // Проблеми модернізації України : [зб. наук. пр.]— Вип. 10: Матеріали V Міжнар. наук.-практ. конф. «Розвиток української держави в умовах активізації євроінтеграційних процесів» (м. Київ, МАУП, 19 березня 2020 р.) / редкол. : М. Н. Курко (голова) [та ін.]. — К.: МАУП, 2020. — С.143-146.
- Згалат-Лозинська Л.О. Підходи до оцінки стану управління інноваційною діяльністю будівельних підприємств // Тези доповіді на Міжнародна науково-практичної конференції «Проблеми генезису економіки інтелектуально-інноваційного капіталу», 26 березня 2020 р. КНУБА. – С.158-159
- Згалат-Лозинська Л.О. Нормативно-правове регулювання інноваційної діяльності в будівництві. Програма та тези доповідей II Міжнародної науково-практичної конференції «Економіко-управлінські та інформаційно-аналітичні новації в будівництві», Київ, 27 березня 2020 р. КНУБА С.143-144.
- Згалат-Лозинська Л. О. Сучасні аспекти інноваційної активності будівельних підприємств / Програма та тези доповідей Міжнародної науково-практичної конференції «Економіко-управлінські та інформаційно-аналітичні новації в будівництві» (Київ, КНУБА, 23-24 травня 2019 р.). - С.207-208.
- Згалат-Лозинська Л. О. Удосконалення процесу організації професійного навчання як фактор інноваційного розвитку будівельних підприємств / Проблеми модернізації України : [зб. наук. пр.] / МАУП. — К.: ДП “Видавничий дім “Персонал”, 2008 — Вип. 8: Матеріали Міжнар. наук. конф. “Актуальні проблеми модернізації недержавного сектору освіти в Україні у контексті світових тенденцій і національної практики”, 11 квітня 2019 р. / редкол. : М. Н. Курко (голова) [та ін.]. — 2019. — С.392-395.
- Згалат-Лозинська Л. О. Аналіз проблем розвитку інноваційної діяльності підприємств будівельної галузі // Можливості, проблеми та перспективи забезпечення сталого розвитку економіки: матеріали доповідей Міжнародної науково-практичної конференції (м. Ужгород, 14 вересня 2019 р.) / За заг. ред.: М. М. Палінчак, В. П. Приходько, A. Krynski. – Ужгород: Видавничий дім «Гельветика», 2019. –С.81 -84
- Згалат-Лозинська Л. О. Інтелектуальний капітал як фактор інноваційного розвитку економіки: [зб. наук. пр.] / Матеріали звітної науково-практичної конференції, присвяченої 30-річчю МАУП «Теоретико-методологічні засади та соціальна практика модернізації України: політичні, юридичні, економічні та психологічні проблеми» (Київ, МАУП, 29 листопада 2018 р.)
|
Діяльність у спеціалізованих установах за останні 5 років
|
Спеціалізована вчена рада Д 26.142.03 з правом прийняття до розгляду та проведення захисту дисертацій на здобуття наукового ступеня доктора (кандидата) економічних наук за спеціальностями 08.00.04 «Економіка та управління підприємствами (за видами економічної діяльності)» та 08.00.05 «Розвиток продуктивних сил і регіональна економіка» (ПрАТ «ВНЗ «Міжрегіональна академія управління персоналом), офіційний опонент, Чавичалов І.І. дис. на здоб. наук. ступ. за спеціальністю 08.00.04 – економіка та управління підприємствами (за видами економічної діяльності) на тему «Система розвитку управлінського персоналу промислового підприємства», 30 січня 2019 р.
|
Інформація що підтверджує володіння мовою викладання на належному рівні
|
-
|
Згорнути ↑
-
Бойченко Еліна Борисівна - Бойченко Еліна Борисівна, д.е.н, професор, внутр. сум.

Google Академія: https://scholar.google.com.ua/citations?user=gdbxNzMAAAAJ
ORCID: https://orcid.org/0000-0003-1121-7160
Scopus: https://www.scopus.com/authid/detail.uri?authorId=57211626286&fbcli
Аналіз активності НПП
Науковий ступінь/вчене звання
|
доктор економічних наук, професор
|
Посада
|
професор
|
Науково-педагогічна діяльність
|
25 років
|
Підвищення кваліфікації за останні 5 років
|
- Centre for European Reform Studies a. s. b. i. Grand Duchy of Luxembourg Certificate, 2016 year 08 February/ 08 May, Monitoring as a tool for modernization infrastructure interregional cooperation, 20 may 2016
- Підвищення кваліфікації за програмою «Економіка» в Пр АТ «ВНЗ «МАУП» з 04.02.2019 по 27.02.2019 рр. Виконана випускна роботу на тему: «Методологічні засади статистичного моніторингу ділової активності підприємства»
- Підвищення кваліфікації за програмою «In the international skills development (the webinar) on the theme «The cloud storage service for the online studying on the example of the zoom platform»»
|
Розробки та патенти
|
Свідоцтво про реєстрацію авторського права на твір «Наукова робота: Науково-методичні рекомендації щодо проведення діагностики відтворення населення регіону» № 87018 від 19.03.2019
|
Найважливіші публікації за останні 5 років
|
- Boichenko Е. Cognitive Modeling Concepts of Sustainable Development of Society. Problemy Ekorozwoju, Volume 16(2) / 2021. P. 158-165. ISSN: 1895-6912 (Indexing “Scopus”) — [Electronic resource.] Access mode : https://ekorozwoj.pollub.pl/index.php/number-1622021/ DOI: 10.35784/pe.2021.2.16
- Boichenko Е. Conditions for Development of the Socio-cultural Level of Personality in Today’s Ukrainian Society / Е. Boichenko, I. Bakhov, N. Martynovych, T. Nych, T. Okolnycha // Journal of Advanced Research in Dynamical and Control Systems – JARDCS, Volume 12, 04 – Special Issue. 2020. – P. 1668-1676. ISSN: 1943-023X (Indexing “Scopus”) — [Electronic resource.] – Access mode : https://www.jardcs.org/abstract.php?id=3758 DOI: 10.5373/JARDCS/V12SP4/20201648
- Boichenko Е. Building Research Work Skills in Students as a Component of Their Professional Training / Е. Boichenko, I. Bakhov, N. Martynovych, I. Shestopalova, K. Binytska // Journal of Advanced Research in Dynamical and Control Systems – JARDCS, Volume 12, 04 – Special Issue. 2020. – P. 840-848. ISSN: 1943-023X (Indexing “Scopus”) — [Electronic resource.] – Access mode : https://www.jardcs.org/abstract.php?id=3465 DOI: 10.5373/JARDCS/V12SP4/20201554
- Boichenko E., Bakhov, I. Labor Market Management: Analysis, Control and Optimization of Employment / Е. Boichenko, І. Bakhov // Journal of Advanced Research in Dynamical and Control Systems – JARDCS, Volume 11 | 10-Special Issue. 2019. – P. 587-594. [Electronic resource.] — Access mode : http://www.jardcs.org/abstract.php?id=2695 DOI:10.5373/JARDCS/V11SP10/20192846 (Indexing “Scopus”)
- Boichenko E. Formation of Educational Level of the Population of Ukraine in the Conditions of Formation of Information Society / Е. Boichenko, N. Martynovych, O. Vivchar, N. Myskova, O. Popovych, O. Kasianenko // International Journal of Engineering and Advanced Technology (IJEAT), Volume-9 Issue-1, October 2019. P. 6406-6411 (Indexing “Scopus”) — [Electronic resource.] — Access mode : https://www.ijeat.org/wp-content/uploads/papers/v9i1/A2205109119.pdf DOI:10.35940/ijeat.A2205.109119
- Бойченко Е.Б. Маркетингові дослідження: Навчальний посібник для студентів очної та заочної форм навчання (Короткий курс) / Е.Б. Бойченко, В.Г. Горник, Н.О. Мартинович. - К.: Таврійський національний університет імені В. І. Вернадського, 2019. – 300 с.
- Бойченко Е.Б., Данилюк Л.С. Теоретико-методичні засади оцінки ефективності позиціонування території. Розвиток продуктивних сил і регіональна економіка. 2021. Вип. 1 (03). С.82-89. DOI: https://doi.org/10.46644/2708-1834/2021-03.11
- Boichenko E. Modern problems of reproduction of public health of the population / Е. Boichenko, I. Bakhov, N. Martynovych // Jurnal Perspektif Pembiayaan dan Pembangunan Daerah (Journal of Perspectives of Financing and Regional Development), 2019. –Vol. 6, № 6. – P. 691-700 https://online-journal.unja.ac.id/JES/article/view/6998/4519
- Boichenko E. Labor mobility and labor market formation: current trends // Modernization of socio-economic development of Ukraine: challenges and prospects : collective monograph / D. V. Klynovyi, E. B. Boychenko, I. O. Petrovskaya, V. V. Коrneev, etc. – Lviv Toruń : Liha - Pres, 2019. – P. 24-42 DOI: https://doi.org/10.36059/978-966-397-115-5/24-42
- Boichenko E. Diagnostics of the Life Deficiency of Life of the Population of Ukraine / Е. Boichenko, N. Vasilchuk // Economics, Law and Policy. – 2018. – Vol. 1, No. 2. – Р. 170-180 www.scholink.org/ojs/index.php/elp
- Бойченко Е. Б. Особливості відтворення продуктивних сил в умовах реструктуризації економіки регіону [Електронний ресурс] / Е. Б. Бойченко, Я. М. Дроботенко // Вісник Приазовського державного технічного університету. Серія : Економічні науки. - 2018. - Вип. 36. - С. 127-132. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/VPDTU_ek_2018_36_21
- Бойченко Е. Б. Процеси бізнес інкубування як інструментарій розвитку об’єднаних територіальних громад [Електронний ресурс] / Е. Б. Бойченко // Вісник Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля. - 2018. - № 4. - С. 42-46. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/VSUNU_2018_4_11
- Boichenko E. Diagnostics of the Life Deficiency of Life of the Population of Ukraine / Е. Boichenko, N. Vasilchuk // Economics, Law and Policy. – 2018. – Vol. 1, No. 2. – Р. 170-180 www.scholink.org/ojs/index.php/elp
- Бойченко Е.Б. Феномен регіональної реструктуризації економіки / Е. Бойченко, В.І. Дармограй //Збірник наукових праць Донецького державного університету управління «Проблеми та перспективи забезпечення стабільного соціально-економічного розвитку». Серія “Економіка”. Т. ХІХ, вип. 309. – Маріуполь, ДонДУУ, 2018. – С. 118 – 123
- Бойченко Е.Б. Моніторинг соціально-економічного розвитку об’єднаних територіальних громад в умовах реструктуризації економіки / Е.Б. Бойченко, І. А. Попова І. А., Я. М. Дроботенко // Збірник наукових праць Донецького державного університету управління «Проблеми та перспективи забезпечення стабільного соціально-економічного розвитку». Серія “Економіка”. Т. ХІХ, вип. 309. – Маріуполь, ДонДУУ, 2018. – С. 41 – 49.
- Бойченко Е.Б. Роль малого підприємництва в забезпеченні розвитку об’єднаних територіальних громад (на прикладі сільських територій) / Е.Б. Бойченко, Ю. Є. Пащенко, І. А. Попова // Збірник наукових праць Донецького державного університету управління «Проблеми та перспективи забезпечення стабільного соціально-економічного розвитку». Серія “Економіка”. Т. ХІХ, вип. 309. – Маріуполь, ДонДУУ, 2018. – С. 93 – 102.
- Бойченко Е.Б. Особливості відтворення продуктивних сил в умовах реструктуризації економіки регіону / Е.Б. Бойченко, Я. М. Дроботенко // Вісник Приазовського державного технічного університету. Серія: Економічні науки: Зб. наук. праць. – Маріуполь: ДВНЗ «Приазовський державний технічний університет», Вип. 36. – 2018. – С. 127-132.
- Бойченко Е.Б. Концепція формування інформаційного менеджменту в Україні / Е.Б. Бойченко, А.М. Костенко // Ефективна економіка. — 2018. — №10. — [Електронний ресурс]. — Режим доступу : DOI: 10.32702/2307-2105-2018.10.13
- Бойченко Е.Б. Роль інформаційного менеджменту у життєдіяльності регіонального соціуму / Е.Б. Бойченко // Вісник Сумського національного аграрного університету. Серія : Економіка і менеджмент : наук.-метод. журн. / Сумський національний аграрний університет, випуск 12 (78), 2018. – С. 93-97.
- Бойченко Е.Б. Концептуалізація процедури проведення наукових досліджень у вищих навчальних закладах / Е.Б. Бойченко, Н.О. Мартинович // Інтеграція освіти, науки та бізнесу в сучасному середовищі: зимові диспути: тези доп. I Міжнародної науково-практичної інтернет конференції, 6-7 лютого 2020 р. – Дніпро, 2020. – Т.2. – 571 с., С. 365 – 369.
- Бойченко Е.Б. Узагальнення вітчизняного досвіду щодо розуміння сутності позиціонування об’єднаних територіальних громад / Е.Б. Бойченко, Л.С. Данилюк // Актуальні проблеми науково-промислового комплексу регіонів. Матеріали VІ Всеукраїнської науково-технічної конференції, 13-17 квітня 2020 р., м. Рубіжне / О.А. Колпакова, І.М. Свилогузов. – Рубіжне: видавець О. Зень, 2020. – 317 с. – С. 194-196.
- Бойченко Е.Б. Інноваційні технології як засіб підвищення якості туристичних послуг / Е.Б. Бойченко, Є.В. Шевченко // П’ята міжнародна науково-практична конференція "Відкриті еволюціонуючі системи" (19 – 21 травня 2020 p.). Збірник праць. За. ред. В. О. Дубка, В. Б. Кисельова - К: ФОП Маслаков, – 2020. – 424 с. – С. 71-73.
- Бойченко Е.Б. Економічні витрати на приведення юридичними особами своїх організаційно-правових форм та установчих документів у відповідність до вимог Цивільного кодексу України / Е.Б. Бойченко, І.В. Заблодська, О.П. Подцерковний // Другі наукові читання пам’яті академіка В.К. Мамутова (м. Київ, 3 липня 2020 р.). Наук. ред. В.А. Устименко. Київ: НАН України; ДУ «ІЕПД імені В.К. Мамутова НАН України», 2020. 336 с. – С. 39-45.
- Бойченко Е.Б. Обґрунтування ризиків кластеризації підприємств регіонів в умовах інтеграційних процесів / Е.Б. Бойченко, О.В. Перепелюкова // Вісник Прикарпатського університету. Серія "Економіка", випуск XV. Івано-Франківськ, Плай, 2020. C. 63-70.
- Бойченко Е.Б. Удосконалення системи управління персоналом виробничого підприємства / Е.Б. Бойченко, О.Д. Спіріна // Проблеми модернізації України : [зб. наук. пр.] / МАУП. — К.: ДП “Видавничий дім “Персонал”, 2008 — Вип. 9: Матеріали звітн. наук.-практ. конф. “Проблеми розвитку демократичної державності в контексті світових модернізаційних процесів формування національних громадянських суспільств (політичний, юридичний, економічний, соціальний, психологічний та управлінський аспекти)”, 28 листопада 2019 р.; V Всеукр. наук.-практ. конф. “Проблеми і перспективи соціально-економічного розвитку України в умовах європейської інтеграції”, 13 листопада 2019 р / редкол. : М. Н. Курко (голова) [та ін.]. — 2019. – С.45-47.
- Бойченко Е. Б. Особливості відтворення продуктивних сил в умовах реструктуризації економіки регіону [Електронний ресурс] / Е. Б. Бойченко, Я. М. Дроботенко // Вісник Приазовського державного технічного університету. Серія : Економічні науки. - 2018. - Вип. 36. - С. 127-132. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/VPDTU_ek_2018_36_21
- Бойченко Е. Б. Процеси бізнес інкубування як інструментарій розвитку об’єднаних територіальних громад [Електронний ресурс] / Е. Б. Бойченко // Вісник Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля. - 2018. - № 4. - С. 42-46. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/VSUNU_2018_4_11Бойченко Е.Б. Феномен регіональної реструктуризації економіки / Е. Бойченко, В.І. Дармограй //Збірник наукових праць Донецького державного університету управління «Проблеми та перспективи забезпечення стабільного соціально-економічного розвитку». Серія “Економіка”. Т. ХІХ, вип. 309. – Маріуполь, ДонДУУ, 2018. – С. 118 – 123
- Бойченко Е.Б. Моніторинг соціально-економічного розвитку об’єднаних територіальних громад в умовах реструктуризації економіки / Е.Б. Бойченко, І. А. Попова І. А., Я. М. Дроботенко // Збірник наукових праць Донецького державного університету управління «Проблеми та перспективи забезпечення стабільного соціально-економічного розвитку». Серія “Економіка”. Т. ХІХ, вип. 309. – Маріуполь, ДонДУУ, 2018. – С. 41 – 49.
- Бойченко Е.Б. Роль малого підприємництва в забезпеченні розвитку об’єднаних територіальних громад (на прикладі сільських територій) / Е.Б. Бойченко, Ю. Є. Пащенко, І. А. Попова // Збірник наукових праць Донецького державного університету управління «Проблеми та перспективи забезпечення стабільного соціально-економічного розвитку». Серія “Економіка”. Т. ХІХ, вип. 309. – Маріуполь, ДонДУУ, 2018. – С. 93 – 102.
- Бойченко Е.Б. Особливості відтворення продуктивних сил в умовах реструктуризації економіки регіону / Е.Б. Бойченко, Я. М. Дроботенко // Вісник Приазовського державного технічного університету. Серія: Економічні науки: Зб. наук. праць. – Маріуполь: ДВНЗ «Приазовський державний технічний університет», Вип. 36. – 2018. – С. 127-132.
- Бойченко Е.Б. Концепція формування інформаційного менеджменту в Україні / Е.Б. Бойченко, А.М. Костенко // Ефективна економіка. — 2018. — №10. — [Електронний ресурс]. — Режим доступу : DOI: 10.32702/2307-2105-2018.10.13
- Бойченко Е.Б. Роль інформаційного менеджменту у життєдіяльності регіонального соціуму / Е.Б. Бойченко // Вісник Сумського національного аграрного університету. Серія : Економіка і менеджмент : наук.-метод. журн. / Сумський національний аграрний університет, випуск 12 (78), 2018. – С. 93-97.
- Boichenko E. Modern problems of reproduction of public health of the population / Е. Boichenko, I. Bakhov, N. Martynovych // Jurnal Perspektif Pembiayaan dan Pembangunan Daerah (Journal of Perspectives of Financing and Regional Development), 2019. –Vol. 6, № 6. – P. 691-700 https://online-journal.unja.ac.id/JES/article/view/6998/4519
- Boichenko E. Labor mobility and labor market formation: current trends // Modernization of socio-economic development of Ukraine: challenges and prospects : collective monograph / D. V. Klynovyi, E. B. Boychenko, I. O. Petrovskaya, V. V. Коrneev, etc. – Lviv Toruń : Liha - Pres, 2019. – P. 24-42 DOI: https://doi.org/10.36059/978-966-397-115-5/24-42
|
Діяльність у спеціалізованих установах за останні 5 років
|
- Член редакційної колегії «Економіка та право»
- Член редакційної колегії Journal «Economics, Law and Policy» Los Angeles, CA, USA http://www.scholink.org/ojs/index.php/elp/about/editorialTeam
- Член редакційної колегії «Збірник наукових праць Черкаського державного технологічного університету. Серія: Економічні науки»
- Член редакційної колегії «Вчені записки Таврійського національного університету імені В.І. Вернадського Серія: Економіка і управління»
|
Згорнути ↑
-
Данилюк Людмила Сергіївна, внутр. сум.

Google Академія: https://scholar.google.com.ua/citations?hl=uk&user=Smt19mwAAAAJ
ORCID: https://orcid.org/0000-0002-1661-8003
Scopus: https://link.springer.com/search?dc.creator=Danyluk%20Liudmyla
Аналіз активності НПП
ПІБ
|
Данилюк Людмила Сергіївна
|
Науковий ступінь/вчене звання
|
доктор філософії в галузі психології, диплом DD№2592ПрАТ «ВНЗ «МАУП», м. Київ, 1 червня 2018 р. реєстр.№1592
|
Посада
|
викладач
|
Науково-педагогічна діяльність
|
3 роки
|
Підвищення кваліфікації за останні 5 років
|
ПрАТ «ВНЗ «МАУП», м. Київ,
Свідоцтво про підвищення кваліфікації
ПК № 00127522/004542-21.
за програмою «Економіка»,
«Управління брендом роботодавця як складова менеджменту персоналу», 26.02.2021 р.
|
Співпраця з підприємствами за останні 5 років
|
аспірантка Державної установи «Інститут економіко-правових досліджень імені В.К. Мамутова НАН України»
|
Найважливіші публікації за останні 5 років
|
- Данилюк Л.С. Територіальні громади як об’єкт соціально-філософського аналізу / Л.С. Данилюк // Проблеми модернізації України : [зб. наук. пр.] / МАУП. — К.: ДП “Видавничий дім “Персонал”, 2008 — Вип. 11: Матеріали звітн. наук.-практ. конф. “Теоретичні та прикладні проблеми розвитку громадянського суспільства і євроінтеграційних процесів державного будівництва”, 20 листопада 2020 р. / редкол. : М. Ф. Гончаренко (голова) [та ін.]. — 2020. – С.191-193.
- Бойченко Е.Б., Данилюк Л. С. Узагальнення вітчизняного досвіду щодо розуміння сутності позиціонування об’єднаних територіальних громад / Е.Б. Бойченко, Л.С. Данилюк // Актуальні проблеми науково-промислового комплексу регіонів. Матеріали VІ Всеукраїнської науково-технічної конференції, 13-17 квітня 2020 р., м. Рубіжне / О.А. Колпакова, І.М. Свилогузов. – Рубіжне: видавець О. Зень, 2020. – 317 с. – С. 194-196.
- Данилюк Л. С. Позиціонування регіону на засадах формування бренду // Міжнародний науковий журнал "Інтернаука". Серія: "Економічні науки". - 2020. - №12 (44). https://doi.org/10.25313/2520-2294-2020-12-6801
- Бойченко Е.Б., Данилюк Л.С. Теоретико-методичні засади оцінки ефективності позиціонування території.// «Вісник Дніпропетровського науково-дослідного інституту судових експертиз Міністерства юстиції України. Економічні науки». №2 (04) 2021. С. 82-89. https://doi.org/10.46644/2708-1834/2021-03.11
- Бойченко Е.Б., Данилюк Л.С. Теоретичні аспекти необхідності позиціювання об’єднаних територіальних громад // Міжнародній науково-практичній конференції «Сучасний маркетинг: стратегічне управління та інноваційний розвиток» (MMSMID 2.0). – у друці.
- Данилюк Л.С., Рихновець Б.В. Сутність і причини банкрутства підприємств в сучасного умовах господарювання//VІІІ науково-практична internet-конференція з міжнародною участю «Актуальні проблеми розвитку галузевої економіки та логістики», - Харків, 12 листопада 2020. - С. 203-204.
- Данилюк Л.С. Розвиток економічного потенціалу об’єднаних територіальних громад України: проблеми та шляхи їх вирішення. Наукові праці МАУП. Серія Економічні науки, 2020. – у друці.
- Згалат-Лозинська Л. О., Данилюк Л.С. Підвищення якості трудового життя працівників як фактор збереження трудового потенціалу / Л. О. Згалат-Лозинська, Л.С. Данилюк // Проблеми модернізації України : [зб. наук. пр.] / МАУП. — К.: ДП “Видавничий дім “Персонал”, 2008 — Вип. 11: Матеріали звітн. наук.-практ. конф. “Теоретичні та прикладні проблеми розвитку громадянського суспільства і євроінтеграційних процесів державного будівництва”, 20 листопада 2020 р. / редкол. : М. Ф. Гончаренко (голова) [та ін.]. — 2020. – С.107-110.
|
Згорнути ↑